शनिवार, आश्विन १५ गते २०७९
Logo

शनिवार, आश्विन १५ गते २०७९

images

लियो होलिसिटी भैरहवाको अध्यक्षमा ओजश शर्मा

लियो होलिसिटी भैरहवाको अध्यक्षमा ओजश शर्मा

images
images

खबर पात्रो

१०, श्रावण २०७९
 • 2.4K
  SHARES
 • लियो होलिसिटी भैरहवाको अध्यक्षमा ओजश शर्मा

  भैरहवा, १० साउन ।
  लियो क्लब अफ होलिसिटी भैरहवाको पद हस्तान्तरण, पदस्थापन तथा पुस्कार वितरण समारोह भैरहवामा सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा क्लबका वर्ष २०२१/२२ का अध्यक्ष आकाश पौडेलले वर्ष २०२२/२३ का अध्यक्ष ओजश शर्मालाई पद हस्तान्तरण गरेका छन् ।

  क्लबको वर्ष २०२२/२३ को प्रथम उपाध्यक्षमा आशिष पन्त, द्वितीय उपाध्यक्षमा अनुराग विडारी, तृतीय उपाध्यक्षमा दिव्या क्षेत्री, सचिवमा निर्भिक ढुंगाना, कोषाध्यक्षमा औकेश शर्मा र सह–कोषाध्यक्षमा भुवन खत्री रहेका छन् ।

  images

  त्यस्तै क्लबको टेमरमा देवराज भण्डारी, टेल ट्वीष्टरमा सुधा निरंजन, जनसम्पर्क अधिकारी (पीआरओ)मा एलेन अधिकारी, निर्देशकमा अबु जैद, नौसाद पठान, फाइनान्स कमिटीमा केतन बोहरा र स्पोर्टस् एकेडेमीमा निशांक पौडेल रहेका छन् ।

  कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि लायन्स डिष्ट्रिक को–चिफ एडभाइजर ओम कुमार श्रेष्ठले स्थापनाकालदेखि नै लियो क्लब अफ होलिसिटी भैरहवाले सामाजिक कार्यलाई निरन्तरता दिदै आएको बताए ।

  कार्यक्रममा एरिया चिफ संगम न्यौपाने, लियो सल्लाहकार दीपेन्द्रमान श्रेष्ठ, लियो क्लब अफ होलिसिटी भैरहवाका संस्थापक अध्यक्ष सम्राट थापा लगायतले बोलेका थिए । कार्यक्रम संयोजक औकेश शर्माको स्वागत तथा दिव्या क्षेत्रीको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

  images
  images
  प्रकाशित मिति :श्रावण १०, २०७९ मंगलवार - २१:४१:२१ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend