शनिवार, आश्विन १५ गते २०७९
Logo

शनिवार, आश्विन १५ गते २०७९

images

ठूलाखर्क सेवा समाजले तीज मिलन कार्यक्रम गर्ने

ठूलाखर्क सेवा समाजले तीज मिलन कार्यक्रम गर्ने

images
images

खबर पात्रो

२२, श्रावण २०७९
 • 657
  SHARES
 • ठूलाखर्क सेवा समाजले तीज मिलन कार्यक्रम गर्ने

  बुटवल, २२ साउन । 
  ठूलाखर्क सेवा समाज बुटवल रुपन्देहीले यही साउन २८ गते शनिबार तीज मिलन कार्यक्रम आयोजना गर्ने भएको छ । समाजले स्थापनाको पहिलो वर्षमै दिदीबहिनी तथा चेलीबेटीहरुलाई जम्मा गरेर तीजमिलन कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको हो ।

  बुटवलको तीनकुनेस्थित सिमरन पार्टी प्यालेसमा आयोजना हुने कार्यक्रममा सहभागिताका लागि अर्घाखाँचीको छत्रदेव गाउँपालिका अन्तर्गत ठूलाखर्कबाट रुपन्देही आई बसोबास गर्ने सबैलाई सहभागी हुन आह्वान गरेको छ । आफ्नो मौलिक कला र संस्कृति जगेर्नाको लागि भन्दै समाजले तीजमिलन कार्यक्रम गर्न लागेको समाजका अध्यक्ष टामलाल ज्ञवालीले जानकारी दिए । तीजगीत कार्यक्रमसँगै दर खुवाउने कार्यक्रम समेत गरिने उनले जानकारी दिए । 

  images

  अर्घाखाँचीको छत्रदेव गाउँपालिका वडा नम्बर १ अन्तर्गत ठूलाखर्क स्थायी घर भई रुपन्देही, नवलपरासी र कपिलवस्तुमा बसोबास गरिरहेकाहरुले ठूलाखर्क सेवा समाज गठन गरेका हुन् । समाज गठन भएसँगै विभिन्न गतिविधि सुरु गरिएको समाजका उपाध्यक्ष घनश्याम ज्ञवालीले बताए । तीज गीत कार्यक्रमले संस्कृतिको रक्षा गर्ने र आपसी भाइचारा एवं भातृत्वको विकास गर्ने समाजका सचिव किशोर ज्ञवालीले बताए । बिहान ११ बजेदेखि सुरु हुने कार्यक्रम दिनभर चल्ने पनि उनले बताए ।

  images
  images
  प्रकाशित मिति :श्रावण २२, २०७९ आइतवार - २०:१८:१९ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend