मंगलवार, माघ १७ गते २०७९
Logo

मंगलवार, माघ १७ गते २०७९

images

रुपन्देही एकमा राम्रो मतान्तरमा निर्वाचन जित्छु : स्वतन्त्र उम्मेदवार न्यौपाने

रुपन्देही एकमा राम्रो मतान्तरमा निर्वाचन जित्छु : स्वतन्त्र उम्मेदवार न्यौपाने

images
images

खबर पात्रो

३०, कार्तिक २०७९
 • 3.0K
  SHARES
 • रुपन्देही एकमा राम्रो मतान्तरमा निर्वाचन जित्छु : स्वतन्त्र उम्मेदवार न्यौपाने

  रुपन्देही । रुपन्देही क्षेत्र नम्बर एक प्रतिनिधि सभा सदस्य पदका स्वतन्त्र उम्मेदवार लिलामणि न्यौपाने (एमडि) ले आफुले चुनाव जित्ने दावि गरेका छन् । उनले नेपाली जनताले परिर्वतनको चाहना देखाएकाले यस पटक आफुले निर्वाचन जित्नेमा दावी गरेका छन् ।

  रुपन्देही क्षेत्र नम्बर एकको समग्र बिकास गर्ने योजना सहित निर्वाचनमा होमिएका न्यौपानेले मतदाताको घरदैलोमा भोट माग्न जाँदा मतदाताले परिवर्तन चाहेको प्रतिक्रिया दिएपछि आफुलाई निर्वाचन जित्न कुनै कठिनाई नहुने बताए ।

  देशभरी नै अहिले मतदाताले परिवर्तन चाहनु भएको छ, यहाँका जनताले पनि परिवर्तनको चाहना देखाउनु भएको छ, हामी युवाहरु देश र जनताका लागि काम गर्न आएकाले जनताको आशा र भरोसालाई कहिल्यै निरासा नबनाउने गरी लाग्ने छु न्यौपानेले भने ।

  MD nEUPANE.jpg
  मतदातासग‌ न्याैपाने 

  उनले ३५ हजार मत सहित निर्वाचनमा विजयी हुने बताए । रुपन्देही क्षेत्र नम्बर एकका मतदाताले पनि आफुहरु परिवर्तनको पक्षमा रहेको बताएका छन् । रुपन्देही १ का स्थानिय सुनिल गुप्ताले सम्पुर्ण युवाहरुको चाहना युवा उम्मेदवार तर्फ भएकाले पटक पटक निर्वाचन जितेर जनताको केहि काम नगरेका पुराना नेतालाई आफुहरुले मत नदिने बताए । उनले आफुहरु युवाहरुको पक्षमा रहेकाले युवाको सोचलाई साकार पार्न लागि पर्ने बताए ।

  त्यस्तै रुपन्देही एककै अर्की मतदाता यस पटक आफुहरुले मन र मत दुवै बदलेर युवाहरुलाई निर्वाचनमा विजयी बनाउने पक्षमा लागेको बताईन । उनले युवाहरुबाट मुलुकले निकास पाउने उल्लेख गर्दै सबैलाई मत परिर्वतन गर्न आग्रह गर्दै स्वतन्त्र उम्मेदवारलाई विजयी बनाउन आग्रह गरिन ।

  निर्वाचनका वेला बिभिन्न प्रलोभन देखाउने तर, निर्वाचन पछि एक पटक पनि जनताको घरमा फर्किएर नआउने गरेकाले आम मतदाता यस पटक मत परिवर्तन गर्नेमा पुर्ण बिश्वस्त छन् उनले भनिन् ।

  शिक्षा, स्वास्थ्य, रोजगारी र बिकास निर्माणका मुद्धा दिएर जनतासंग मत माग्दै चुनाव जितेका यस अघिका नेताहरुले जनताको अपेक्षा अनुरुप काम नगरेका कारण आम मतदाताको मन स्वतन्त्र र युवा उम्मेदवार तर्फ मोडिएको आम मतदाताको बुझाई छ । 

  images
  images
  प्रकाशित मिति :कार्तिक ३०, २०७९ बुधवार - १५:२८:२८ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend