सोमवार, माघ १६ गते २०७९
Logo

सोमवार, माघ १६ गते २०७९

images

रुपन्देहीमा टिपरको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु

रुपन्देहीमा टिपरको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु

images
images

खबर पात्रो

२०, मंसिर २०७९
 • 1.4K
  SHARES
 • रुपन्देहीमा टिपरको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु

  रुपन्देही, २० मंसिर ।  रुपन्देहीमा टिपरको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु भएको छ । शुद्धोधन गाउँपालिका-२ हिरापुरमा सोमबार बुटवल-१६ का ३८ वर्षीय शालिकराम शर्मा मरासिनीको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको  छ । 

  टिपरको ठक्करबाट गम्भीर घाइते भएका उनको उपचारका क्रममा अस्पतालमा मृत्यु भएको हो । रा१ख ७१३ नम्बरको बालुवा बोकेको टिपरले विपरीत दिशातर्फ जाँदै गरेको लु२०प १९ ५७ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएको थियो । टिपरसहित चालकलाई नियन्त्रणमा लिएको  प्रहरीले जनाएको छ ।

  images
  images
  प्रकाशित मिति :मंसिर २०, २०७९ मंगलवार - १२:०४:५१ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend