आइतवार, जेठ २१ गते २०८०

७२ जना पत्रकारले गराए आँखा जाँच

७२ जना पत्रकारले गराए आँखा जाँच

images
images

खबर पात्रो

१४, चैत्र २०७९
 • 383
  SHARES
 • ७२ जना पत्रकारले गराए आँखा जाँच

  बुटवल, १४ चैत ।
  नेपाल पत्रकार महासंघको ६८ औं स्थापना दिवसको अवसरमा मंगलबार रुपन्देहीका पत्रकारहरुका लागि निःशुल्क आँखा जाँच गरिएको छ । नेपाल नेत्र ज्योति संघको प्राविधिक सहयोगमा नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेश र जिल्ला समिति रुपन्देहीको आयोजनामा निःशुल्क आँखा जाँच गरिएको हो । 

  आँखा जाँचअघि आयोजित शुभारम्भ कार्यक्रममा बोल्दै नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देहीका पूर्व अध्यक्ष एंव सल्लाहकार डा. बालकृष्ण चापागाईले पत्रकारहरुको स्वास्थ्यलाई मध्यनजर गरी महासंघले आँखा शिविर राखेर राम्रो काम गरेको बताए ।

  images
  images

  कार्यक्रममा नेत्र ज्योति संघ रुपन्देहीका सभापति कमलराज जोशीले देशैभर पत्रकारका लागि निःशुल्क आँखा शिविर आयोजना गर्ने समझदारीअनुसार रुपन्देहीमा शिविर गरिएको बताए । उनले पत्रकारहरुले समाजका लागि निकै महत्वपूर्ण काम गरेको बताउँदै नेत्र ज्योति संघको ४५ औं स्थापना दिवसको अवसर पारेर सहकार्य गर्न पाउँदा खुशी लागेको बताए । त्यस्तै लुम्बिनी नेत्र विज्ञान अध्ययन संस्थान  श्री रण अम्बिका आँखा अस्पतालका निर्देशक प्रा. डा. ज्ञानेन्द्र लामिछानेले आँखामा समस्या आउँदा पनि रोग पालेर बस्ने बानी धेरैजसोमा रहेकाले त्यसो नगर्न सुझाव दिए । 

  नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देहीका अध्यक्ष रामराज पोख्रेलले पत्रकारहरु दैनिक रुपमा कम्प्यूटर, ल्यापटप जस्ता उपकरण प्रयोग गर्नुपर्ने भएकाले महासंघको केन्द्रीय कार्यक्रमअनुसार आँखा शिविर राखिएको बताए ।  

  रुपन्देहीका पत्रकारहरुका लागि आयोजना गरिएको निःशुल्क आँखा जाँचमा ७२ जनाले परीक्षण गराएका छन् । यसमध्ये ५८ जनालाई औषधी र १७ जनाको दृष्टिदोष देखिएकाले चश्मा वितरण गरिएको महासंघ रुपन्देहीका सचिव विनोद परियारले जानकारी दिए । 

  शिविरमा नेत्र ज्योति संघ रण अम्बिका आँखा अस्पताल भैरहवाका वरिष्ठ नेत्र अधिकृत एंव कार्यक्रम संयोजक सञ्जिव अधिकारीको नेतृत्वमा स्वास्थ्यकर्मीहरु खटिएका थिए ।

   

  images
  images
  प्रकाशित मिति :चैत्र १४, २०७९ मंगलवार - २१:०५:१२ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend