शुक्रवार, आश्विन ५ गते २०८०

रुपन्देहीमा पीकअपको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु

रुपन्देहीमा पीकअपको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु

images
images

खबर पात्रो

१९, जेठ २०८०
 • 7.8K
  SHARES
 • रुपन्देहीमा पीकअपको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु

  भैरहवा, १९ जेठ ।
  भैरहवामा बिहीबार राति भएको सवारी दुर्घटनामा परी एकजनाको मृत्यु भएको छ । सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर ४ हनुमान मन्दिरस्थित भित्री सडकखण्डमा मिलनचोकबाट गौतमबुद्ध विमानस्थलतर्फ जाँदै गरेको पीकअप भ्यानको ठक्करबाट मोटरसाइकल चालकको मृत्यु भएको हो ।

  जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीकाअनुसार विमानस्थलतर्फ जाँदै गरेको भे १ च ३२९० नम्बरको पीकअपले विपरित दिशाबाट आउँदै गरेको लु १३ प ९२४६ नम्बरको मोटरसाइकललाई राति करिब ११ बजेतिर ठक्कर दिएको थियो । ठक्करबाट गम्भिर घाइते भएका सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर १ बस्ने २४ वर्षीय धिरजसिंह राजपुतको उपचारका क्रममा भैरहवास्थित युनिभर्सल मेडिकल कलेज भैरहवामा मृत्यु भएको हो । 

  images
  images

  दुर्घटनामा टाउकोमा गम्भिर चोट लागेका राजपुतलाई अस्पताल पुर्याएको केहीबेरमै मेडिकल कलेजले मृत घोषणा गरेको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय भैरहवाका प्रमुख तथा प्रहरी निरीक्षक साकार राज पन्तले जानकारी दिए ।
  दुर्घटनापछि सवारी चालक र पीकअप गाडीलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीले नियन्त्रणमा लिएको छ । 

   

  images
  प्रकाशित मिति :जेठ १९, २०८० शुक्रवार - १५:१३:३० बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij