images

शनिवार, बैशाख ८ गते २०८१

साई ग्लोबल कप : जेसिस र प्यारामाउण्ट सेमीफाइनलमा

साई ग्लोबल कप : जेसिस र प्यारामाउण्ट सेमीफाइनलमा

images
images
images
बिहिवार, फाल्गुण १७ २०८०
बिहिवार, फाल्गुण १७ २०८०
 • साई ग्लोबल कप : जेसिस र प्यारामाउण्ट सेमीफाइनलमा

  भैरहवा, १७ फागुन ।
  जेसिस इङ्लिस बोर्डिङ हाई स्कूल र प्यारामाउण्ट इङ्लिस बोर्डिङ हाई स्कूल भैरहवामा जारी जिल्लास्तरीय ‘अन्तर कलेज साई ग्लोबल कप टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिता’को सेमीफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् । बिहीबार सिद्धार्थ क्रिकेट रंगशालामा भएको खेलमा जेसिसले श्री लीलाराम .न्यौपाने माविलाई ६ विकेट र प्यारामाउण्टले साई ग्लोबल ‘बी’ टीमलाई ३ विकेटले पराजित गर्दै सेमीफाइनलको यात्रा पक्का गरेका हुन् ।

  images
  images
  images

  टस जितेर ब्याटिङ गरेको लीलारामले निर्धारित २० ओभरको खेलमा १९ ओभर १ बलमा सबै विकेट गुमाउँदै ५९ रनको झिनो योगफल प्रस्तुत गर्यो । उसका लागि निरज मौर्यले २४ रन बनाए पनि अन्य ब्याटरले दोहोरो अंकमा रन बटुल्न सकेनन् । उसलाई सस्तैमा रोक्न बलिङमा जेसिसका इकलाख अहम्मदले ह्याट्रिकसहित ४ विकेट लिए । चार ओभरमा ८ रन खर्चेका उनले यसअघि पनि ह्याट्रिक विकेट लिएका थिए । जारी प्रतियोगितामा उनको यो दोस्रो ह्याट्रिक हो । यस्तै, हरिकेष मौर्यले ३, अनिश भट्टराईले २ तथा अजयकुमार चौहानले १ विकेट लिए ।

  सामान्य लक्ष्यसहित ब्याटिङमा आएको जेसिसले १४ ओभर १ बलमा ४ विकेट गुमाएर ६१ रन बनाउँदै जीत निकाल्यो । उसको जितमा शैलेन्द्र यादवले अविजित २८ रनको योगदान दिए । बलिङमा लीलारामका रमेश कुर्मी र अर्जुन करुसले समान १–१ विकेट लिए । खेलमा जेसिसका इकलाख अहम्मद म्यान अफ द म्याच भए ।

  दोस्रो खेलमा टस जितेर ब्याटिङ गरेको साई ग्लोबलले पुरै ओभर खेल्दै ७ विकेटको नोक्सानीमा १ सय १६ रन बनायो । उसका लागि अमल यादवले अविजित ३० रन बनाउँदा मोहम्मद हुसेनले पनि ३० रन नै बनाए । यस्तै, मिर्नाल गुरुङले १६ तथा इमरान खानले १२ रन जोडे । बलिङमा प्यारामाउण्टका सन्देश थापा र ड्रस सुनारले २–२ तथा शिव कुँवर, दीलिप रेग्मी र मञ्जिल भण्डारीले समान १–१ विकेट लिए ।

  जवाफी ब्याटिङ गरेको प्यारामाउण्टले अन्तिम बलमा ७ विकेट गुमाउँदै १ सय १७ रन बनाउँदै जित निकाल्यो । उसको जितमा ड्रस सुनारले अविजित ३५ रन बनाउँदा शिव कुँवरले २४, सन्देश थापाले २२ र ऋषभ बेल्बासेले १२ रनको योगदान दिए । बलिङमा साई ग्लोबल ‘बी’ का जयप्रताप यादवले २ तथा मोहम्मद हुसेन, अमन यादव र रितेश भुजले समान १–१ विकेट लिए । खेलमा प्यारामाउण्टका ड्रस सुनार म्यान अफ द म्याच भए

  रुपन्देही क्रिकेट संघको आयोजना तथा भैरहवामा रहेको साई ग्लोबल एकेडेमीको प्रमुख प्रायोजनमा जारी प्रतियोगिताको विजेता टीमले नगद ५० हजार १ रुपैयाँका साथै ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गर्नेछ । यस्तै, उपविजेता टीमले नगद २५ हजार १ रुपैयाँका साथै ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र, प्रत्येक खेलको म्यान अफ द म्याचले एक हजार रुपैयाँ, ट्रफी र प्रमाणपत्र पाउने छन् । यस्तै, म्यान अफ द सिरिजले ५ हजार, बेस्ट ब्याटरले २ हजार ५ सय र बेस्ट बलरले २ हजार ५ सय रुपैयाँका साथै ट्रफी र प्रमाणपत्र पाउने छन् । यस्तै, एक अनुशासित टीमले ट्रफी र प्रमाणपत्र प्राप्त गर्नेछन् । प्रतियोगिता फागुन २० गतेसम्म चल्नेछ ।

   

  images
  images
  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij