शुक्रवार, मंसिर १७ गते २०७८

निजामती कर्मचारी संगठन तिलोत्तमामा नयाँ नेतृत्व

निजामती कर्मचारी संगठन तिलोत्तमामा नयाँ नेतृत्व

images
images

खबर पात्रो

९, मंसिर २०७८
 • 193
  SHARES
 • निजामती कर्मचारी संगठन तिलोत्तमामा नयाँ नेतृत्व
  images

  तिलोत्तमा ९ मंसिर ।
  नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन तिलोत्तमा नगरपालिका इकाई समितिमा सीता घिमिरे भण्डारीको अध्यक्षतामा १५ सदस्यीय नयां नेतृत्व चयन भएको छ । जसको उपाध्यक्षमा ईश्वरी पाण्डे, सचिवमा इञ्जिनियर प्रदिप वन, सह–सचिवमा तोयश्वर चौधरी, कोषाध्यक्षमा रामप्रसाद खनाल रहेका छन्  । 

  त्यसै गरी सदस्यहरुमा अनिता ज्ञवाली शर्मा, पारेश्वर आचार्य, शिव पाण्डे, कृष्ण खाती, तारा आचार्य, शान्ता भट्टराई, विद्या पन्थी, विदुर ज्ञवाली, मिना अर्याल र विष्णु थापा निर्विरोध निर्वाचित भएको नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन रुपन्देहीका स–सचिव प्रेम प्रसाद खनालले जानकारी दिए । सम्पूर्ण निर्वाचित पदाधिकारी तथा सदस्यहरुलाई नेपाल निजामती कर्मचारी संगठनका केन्द्रीय सदस्य काशिराम आचार्यले पद तथा गोपनियताको सपथ ग्रहण गराएका थिए ।

  images

  नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन रुपन्देहीका अध्यक्ष केशव भट्टराईको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि तिलोत्तमा नगरपालिकाका प्रमुख बासुदेव घिमिरेले सबल र समुन्नत तिलोत्तमा नगर बनाउन कर्मचारीहरुले खेलेको भूमिकाको प्रंशसा गरे । उनले आगामी दिनमा यो संगठनले सेवा प्रवाहलाई थप चुस्तदुरुस्त बनाउँदै कर्मचारीको हक र हितको लागि काम कानूनसम्मत तरिकाले सामुहिक सौदावाजी गर्न उल्लेख्य भुमिका खेलोस भन्दै निर्वाचित पदाधिकारी सदस्यहरुलाई सफल कार्यकालको शुभकामना दिए ।

  संगठनका पुर्व केन्द्रीय अध्यक्ष गणेश बस्यालले शुभकामना मन्तव्य राख्दै संगठनको इतिहासदेखि हालसम्मका गतिविधिका सम्बन्धमा चर्चा गर्दै यो संगठन सवै सेवा समुह र सवै तहका कर्मचारीहरु माउँ संगठनका रुपमा स्थापित भएकोले सवैको असल अभिभावकको भुमिका निर्वाह गर्न सक्ने संगठन निर्माण होस् भन्दै शुभकामना दिए । 

  आधिकारीक ट्रेड युनियनका केन्द्रीय सदस्य मेघदेव पन्तले कर्मचारीको क्षमता विकासको लागि संरचनात्मक हिसावले ईकाई समिति भए पनि तिलोत्तमाको स्थानीय सरकारसँग सामुहिक सौदावाजी गर्ने केन्द्रीय टिम भएको बताउँदै कर्मचारीको हकहितका साथै सेवा प्रवाहमा समेत संगठनले सधै अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्ने बताए । तिलोत्तमा नगर उपप्रमुख जगेश्वरी देवी चौधरीले कर्मचारीको हक हितको लागि यो संगठनले पु¥याएको योगदानको खुलेर प्रशंसा गरेकी थिइन् । 

  कार्यक्रममा नेकपा एमाले रुपन्देहीका जिल्ला सचिवालय सदस्य यज्ञ गैरेले सेवा प्रवाहलाई चुस्तदुरुस्त पार्दै कर्मचारी हकहितमा सदैव लाग्न यो संगठन उल्लेख्य भुमिका खेलोस् भन्दै शुभकामना व्यक्त गरे ।

  संगठनका केन्द्रीय सदस्य नारायण प्रसाद भण्डारीले सदस्यहरुको वृद्धि र विकास तथा संगठनको हितका लागि संगठनले काम गर्ने बताए ।
  कार्यक्रममा राष्ट्रिय स्वास्थ्य कर्मचारी संघ नेपाल रुपन्देहीका अध्यक्ष रामेश्वर ढकाल र नव निर्वाचित ईकाइ अध्यक्ष सिता घिमिरे भण्डारी, संगठन रुपन्देहीका सचिव प्रेम प्रसाद खनाल, संगठन रुपन्देहीका सचिव कमल पराजुली, सिविए रुपन्देही अध्यक्ष हरि खनाल लगायतले बोलेका थिए ।


  images
  प्रकाशित मिति :मंसिर ९, २०७८ बिहिवार - ११:२८:०२ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro