शुक्रवार, आश्विन ५ गते २०८०

स्तन र पाठेघरको क्यान्सर परीक्षण क्लिनिक उद्घाटन

स्तन र पाठेघरको क्यान्सर परीक्षण क्लिनिक उद्घाटन

images
images

खबर पात्रो

१४, आषाढ २०७९
 • 1.4K
  SHARES
 • स्तन र पाठेघरको क्यान्सर परीक्षण क्लिनिक उद्घाटन

  बुटवल, १४ असार ।  
  लायन्स क्लब अफ बुटवल तिलोत्तमा र तिलोत्तमा मायादेवीको आयोजानमा बुटवलमा स्तन क्यान्सर र पाठेघरको क्यान्सर परीक्षण क्लिनिक उद्घाटन गरिएको छ । सोही अवसरमा क्लबको सचिवालय भवन समेत उद्घाटन गरिएको छ ।

  एक कार्यक्रमको आयोजना गरी ३२५ पी का  डिष्ट्रिक गभर्नर नवराज न्यौपाने, ड्रिष्टिक सेकेण्ड भिडिजी पुरुषोत्तम प्रधानांङ्ग  र क्लबका अध्यक्षद्वय कमलराज उदय र कुसुमदेवी शाक्यले संयुक्त रुपमा शुभारम्भ गरेका हुन् । 

  images
  images

  बुटवल–७  यातायात (लाईसेन्स) कार्यालय भएको भवनमा उद्घाटन गरिएको क्लिनिकबाट अब सर्वसाधारणले आफ्नो शंका लागेको पाठेघरको क्यान्सर वा स्तन क्यान्सरको निःशुल्क परिक्षण गर्ने पाउने छन् । कार्यक्रममा डिष्ट्रिक सचिव सन्दीप कसौधन, कार्यक्रम संयोजकद्वय मुकेशमान श्रेष्ठ र सरिता कसजु लगायतले आ–आफ्नो भनाइ राखेका थिए ।

  सचिवालय भवन निर्माणको लागि  लायन्स क्लब तिलोत्तमाको ३६  लाख १८ हजार तिलोत्तमा मायादेवीबाट १७ लाख ५० हजार, लायन्स तिलोत्तमाका सदस्यहरुबाट ५ लाख ३० हजार र लायन्स मायादेवीका सदस्यहरुबाट ५ लाख ७० हजार रुपैयाँ सहयोगमा  संकलन गरिएको थियो । अन्य सहयोगी दाताहरुबाट ११ लाख ४७ हजार गरी कुल ७६ लाख  १४ हजार लागतमा भवन निर्माण गरिएको जनाइएको छ  ।

  images
  प्रकाशित मिति :आषाढ १४, २०७९ मंगलवार - १६:०६:३८ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij