मंगलवार, माघ १७ गते २०७९
Logo

मंगलवार, माघ १७ गते २०७९

images

रोहिणीसहित तीन स्थानीय तह मिलेर वारुणयन्त्र खरीद गर्दै

रोहिणीसहित तीन स्थानीय तह मिलेर वारुणयन्त्र खरीद गर्दै

images
images

खबर पात्रो

२१, मंसिर २०७९
 • 517
  SHARES
 • रोहिणीसहित तीन स्थानीय तह मिलेर वारुणयन्त्र खरीद गर्दै

  भैरहवा, २१ मंसिर ।
  रुपन्देहीमा तीनवटा स्थानिय तहले मिलेर वारुणयन्त्र सञ्चालन गर्ने भएका छन् । रोहिणी, ओमसतिया गाउँपालिका र देवदह नगरपालिकाको संयुक्त लगानीमा वारुणयन्त्र सञ्चालनमा ल्याउने निर्णय गरेका हुन ।

  रोहिणी गाउँ कार्यपालिकाको कार्यालय, धकधईमा मंगलबार बसेको संयुक्त बैठकले तीनै पालिकाको लागत सहभागीतामा वारुणयन्त्र खरीद गरी सञ्चालनमा ल्याउने निर्णय गरेको ओमसतिया गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सागर गौतमले बताए । वारुणयन्त्र खरीदको लागि देवदह नगरपालिकाले ५० प्रतिशत, ओमसतिया गाउँपालिका र रोहिणी गाउँपालिकाले २५/२५ प्रतिशत लगानी गर्ने सहमति भएको ओमसतिया गाउँपालिकाका अध्यक्ष मन्जित कुमार यादव (सोनु)ले जानकारी दिए । वारुणयन्त्र खरीद गरी सञ्चालनमा आएपश्चात विपद् व्यवस्थापनमा सहयोग पुग्ने रोहिणी गाउँपालिकाका अध्यक्ष विद्या प्रसाद यादवले बताए ।

  तीनै पालिकाको संयुक्त लगानीमा खरीद गरिएको वारुणयन्त्र देवदह नगरपालिका–१, मा व्यवस्थापन गरी सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको छ । तीनै पालिकामा हुने विपद् व्यवस्थापन गर्ने गरी वारुणयन्त्र सञ्चालन कार्यविधि निर्माण गर्ने सहमति भएको छ । 

  वारुणयन्त्र संचालन र व्यवस्थापनको कार्यविधि निर्माण गर्नको लागि देवदह नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रदीप पौडेलको संयोजकत्वमा ५ सदस्यीय समिति गठन गरिएको छ । समितिको सदस्यहरुमा रोहिणी गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत श्रीप्रसाद गौतम, ओमसतिया गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सागर गौतम सदस्य, देवदह नगरपालिकाका इञ्जिनियर राजकुमार यादव र रोहिणी गाउँपालिकाका लेखा अधिकृत कृष्ण प्रसाद ज्ञवाली रहेका छन ।

  images
  images
  प्रकाशित मिति :मंसिर २१, २०७९ बुधवार - १०:५८:२८ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend