images

शनिवार, बैशाख ८ गते २०८१

लुम्बिनी वल्र्ड स्कूलमा सरस्वती पूजा, अक्षरारम्भ तथा पुस्तक मेला

लुम्बिनी वल्र्ड स्कूलमा सरस्वती पूजा, अक्षरारम्भ तथा पुस्तक मेला

images
images
images
बिहिवार, माघ १२ २०७९
बिहिवार, माघ १२ २०७९
 • लुम्बिनी वल्र्ड स्कूलमा सरस्वती पूजा, अक्षरारम्भ तथा पुस्तक मेला

  रुपन्देही, १२ माघ । 
  लुम्बिनी वल्र्ड स्कूल, मधवलिया रुपन्देहीमा वसन्त पञ्चमीको अवसर पारेर बिहीबार सरस्वती पूजा, अक्षरारम्भ तथा वृहत पुस्तक मेला सम्पन्न भएको छ ।

  images
  images
  images

  स्थापनाकालदेखि निरन्तर रुपमा नेपाल र नेपालीहरुले मनाउँदै आइरहेको  विभिन्न चाडपर्व र संस्कृतिलाई विद्यार्थीको सिकाइसँग जोड्ने गरी विविध क्रियाकलापसहित कार्यक्रमहरु आयोजना गर्दै आइरहेको सन्दर्भमा आज पनि कार्यक्रम गरिएको विद्यालयले जनाएको छ ।

  सो अवसरमा बोल्दै युवा सामाजिक तथा सर–सफाई अभियन्ता के.पी. खनालले विद्यार्थीहरु लगायत अभिभावकहरुले सरसफाईमा गरिने हेलचक्राईले पर्यावरणमा ठूलो असर पार्ने बताए । उनले स्वच्छ तथा सफा पृथ्वी बनाउन साना नानीदेखि प्रौढ उमेरका समूहको आ–आफ्नो किसिमको भूमिका हुन्छ भन्ने कुराको चर्चा गरे । 

  कक्षा १ देखि कक्षा ८ सम्म अध्ययनरत विद्यार्थीहरुले आफैले रचना गरेका कथा, कविता, विभिन्न साहित्यिक रचना तथा नृत्य पनि प्रदर्शन गरेका थिए । 

  विद्यालयले विद्यार्थी, शिक्षक, अभिभावक साथै समाजका सबै वर्गहरुमा पठन संस्कृतिको विकास गर्ने हेतुले आयोजित पुस्तक मेलामा फरक–फरक विधाका ५ वटा पुस्तकहरुका स्टल रहेको थियो । उक्त स्टलहरुमा विद्यार्थी, अभिभावक तथा उपस्थित व्यक्तित्वहरु अत्यन्तै अभिरुचिका साथ पुस्तकहरु खरिद गरी आफ्ना बालबालिकाहरुको पठनकला बढाउन हौसला दिएको आफूले पाएको विद्यालयका प्राचार्य विष्णु प्रसाद ढकालले बताए । 

  327635107_1188711365118443_6414829923277176600_n.jpg

  कार्यक्रममा विद्यार्थीहरुमा भएको प्रतिभालाई उजागर गर्न विद्यालयका शैक्षिक निर्देशक डा. मिन प्रसाद खनाल, सह–प्राचार्यहरु लजिता शर्मा, रमेशमणि सुवेदी, विद्यालयका शिक्षक–शिक्षिका तथा कर्मचारी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

   

  images
  images
  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij