आइतवार, जेठ २१ गते २०८०

एफइसी सहकारीद्वारा स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम

एफइसी सहकारीद्वारा स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम

images
images

खबर पात्रो

१६, चैत्र २०७९
 • 379
  SHARES
 • एफइसी सहकारीद्वारा स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम

  बुटवल, १६ चैत ।
  एफइसी धनकोष बचत तथा क्रृण सहकारी संस्था लिमिटेड मंगलापुरको आयोजनामा स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । सहकारी दिवसको अवसरमा सामाजिक सामुदायिक कार्यक्रमअन्तर्गत एफइसी सहकारीले मुटु तथा महिला रोगसम्बन्धी स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम गरेको संस्थाका वरिष्ठ व्यवस्थापक मुकुन्दहरि ज्ञवालीले जानकारी दिए । 

  कार्यक्रममा गौतमबुद्ध सामुदायिक मुटु अस्पतालमा कार्यरत मुटुरोग विशेषज्ञ डा. राजेश पन्जियारले स्वस्थ मुटु र मुटुरोगबाट बच्ने उपायका बारेमा सहजीकरण गरेका थिए भने सिद्धार्थ बाल तथा महिला अस्पताल आम्दा बुटवलमा कार्यरत स्त्री तथा महिला रोग विशेषज्ञ डा. राजेन्द्र बस्यालले स्त्रीरोग सम्बन्धी जानकारी र उपचार विधिका बारेमा सहजीकरण गरेका थिए ।

  images
  images

  सहकारीका अध्यक्ष तारानाथ कंडेलको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा वरिष्ठ व्यवस्थापक मुकुन्दहरि ज्ञवालीले संस्थाको गतिविधिबारे प्रकाश पारेका थिए । त्यस्तै उपाध्यक्ष जेपी कंडेल, सचिव निरज कंडेललगायतले पनि आ–आफ्नो धारणा राखेका थिए । संस्थाका सञ्चालक सदस्य बेदप्रसाद कंडेलको संयोजकत्वमा भएको कार्यक्रममा करिब ३ सय जनाको उपस्थिति रहेको थियो ।

   

  images
  images
  प्रकाशित मिति :चैत्र १६, २०७९ बिहिवार - २१:४९:१९ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend