शुक्रवार, आश्विन ५ गते २०८०

बुटवलको सुख्खानगरमा नबिल बैंकको नयाँ शाखा विस्तार 

बुटवलको सुख्खानगरमा नबिल बैंकको नयाँ शाखा विस्तार 

images
images

खबर पात्रो

१८, जेठ २०८०
 • 3.3K
  SHARES
 • बुटवलको सुख्खानगरमा नबिल बैंकको नयाँ शाखा विस्तार 

  रुपन्देही, १८ जेठ । 
  नबिल बैंक लिमिटेडले बुटवलको सुख्खानगरमा नयाँ शाखा विस्तार गरेको छ । बिहीबार सुख्खानगर शाखाको बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नम्वर ८ का वडाअध्‍यक्ष यज्ञ प्रसाद पंगेनी र नबिल बैंक सिद्धबाबा क्लस्टर प्रमुख पदम राज उप्रेतीले संयुक्त रुपमा उद्‍घाटन गरेका हुन् ।

  कार्यक्रममा बैंकका सुख्खानगर शाखा प्रमुख दीपक बस्यालले बैंकको बारेमा जानकारी गराएका थिए । यसअघि बैंकले केन्द्री स्तरमाकार्यक्रम गरी डिजिटल उद्‍घाटन गरेको थियो । स्थापनाको ३८ वर्ष पार गरेको बैंकले एकसाथ देशभर ३८ वटा नयाँ शाखा सञ्‍चालनमा ल्याएको हो। 

  images
  images

  ‘नबिल बैंक अब तपाईसँग अझै नजिक’ भन्ने नाराका साथ सरल र सबल बैंकिङ सेवा प्रदान गर्न सातै प्रदेशमा एकैसाथ ३८ नयाँ शाखा विस्तार गरिएको बैंकले जनाएको छ । 

  नबिल बैंककाअनुसार ३८ नयाँ शाखामध्ये सबै भन्दा बढी बागमती प्रदेशमा १३ वटा नयाँ शाखा सञ्‍चालनमा ल्याइएको छ । त्यस्तै कोशी प्रदेशमा १, मधेश प्रदेशमा ८, गण्डकी प्रदेशमा ३, लुम्बिनी प्रदेशमा १०, कर्णाली प्रदेशमा १ र सुदूरपश्चिम प्रदेशमा दुई वटा नयाँ शाखा सञ्चालनको लागि उद्‍घाटन गरिएको हो ।

  ३८ नयाँ शाखा सञ्चालनमा आएसँगै बैंकका शाखा कार्यालयको संख्या २५५ पुगेको छ । सेवाग्राही तथा ग्राहकहरूले आफूलाई पायक पर्ने शाखा कार्यालयमा सम्पर्क गरी नबिल बैंकको सरल र सबल सुविधा लिन सक्ने बैंकको भनाइ छ । 

   

  images
  प्रकाशित मिति :जेठ १८, २०८० बिहिवार - १३:२५:२८ बजे

  खबर पात्रो

  धेरै पढिएको

  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: sobij