images

शुक्रवार, फाल्गुण १८ गते २०८०

लुम्बिनी विकास कोषले भुकम्पप्रभावितका लागि २५ लाखको चेक प्रधानमन्त्रीलाई बुझायो 

लुम्बिनी विकास कोषले भुकम्पप्रभावितका लागि २५ लाखको चेक प्रधानमन्त्रीलाई बुझायो 

images
images
images
बुधवार, कार्तिक २२ २०८०
बुधवार, कार्तिक २२ २०८०
 • लुम्बिनी विकास कोषले भुकम्पप्रभावितका लागि २५ लाखको चेक प्रधानमन्त्रीलाई बुझायो 

  भैरहवा, २२ कार्तिक ।
  भुकम्पप्रभावितका लागि लुम्बिनी विकास कोषले प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई २५ लाख रुपैयाँको चेक हस्तान्तरण गरेको छ । बुधबार कोष अध्यक्ष एवं संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उडड्यन मन्त्री सुदन किराँती र कोषका उपाध्यक्ष डा. ल्हारक्याल लामा (खेन्पो छिमे) ले २५ लाखको चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् । 

  images
  images
  images

  कोषकातर्फबाट भुकम्पप्रभावितहरुलाई तत्काल राहतका लागि प्रधानमन्त्री दैवि प्रकोप उद्धार कोषका लागि प्रधानमन्त्रीलाई चेक रकम हस्तान्तरण गरेको उपाध्यक्ष डा. लामाले बताए । संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उडड्यन मन्त्रालय अन्तर्गत रहेका कोषसहित पशुपति क्षेत्र विकास कोष, नेपाल वायु सेवा निगम, पर्यटन बोर्डबाट प्राप्त ४ करोड १३ लाख ९८ हजार ९ सय ८८ रूपैयाँ भुकम्पपीडित राहत कोषमा जम्मा गरी प्रधानमन्त्रीलाई चेक हस्तान्तरण गरिएको मन्त्रालयले जनाएको छ  ।

  संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उडड्यन मन्त्रालय अन्तर्गतका निकायहरुबाट एकमुष्ट रकम प्रधानमन्त्रीलाई हस्तान्तरण गरेको मन्त्रालयले जनाएको छ । 

  लुम्बिनी विकास कोषले सचिवालय बैठकमार्फत भुकम्पप्रभावितहरूलाई राहत लागि सहयोग गर्ने निर्णय गरेको थियो । कोषले भूकम्पबाट मृत्यू भएकाहरुप्रति श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्नुका साथै घाइतेहरुको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरेको छ । 

  शुक्रबार मध्यरातमा जाजरकोटको रामीडाँडा केन्द्रविन्दु भएर गएको भूकम्पबाट जाजरकोट र रुकुम पश्चिममा ठूलो जनधनको क्षति भएको छ ।

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij