images

शुक्रवार, फाल्गुण १८ गते २०८०

लुम्बिनीमा दानवापत ६४ लाख ७६ हजार संकलन

लुम्बिनीमा दानवापत ६४ लाख ७६ हजार संकलन

images
images
images
बुधवार, कार्तिक २२ २०८०
बुधवार, कार्तिक २२ २०८०
 • लुम्बिनीमा दानवापत ६४ लाख ७६ हजार संकलन

  भैरहवा, २२ कार्तिक ।

  images
  images
  images

  मायादेवी मन्दिरमा राखिएका दानपेटिकाबाट ६४ लाख ७६ हजार ९६० रुपैयाँ संकलन भएको छ । आर्थिक वर्ष २०८०÷८१ अन्तर्गत पहिलो पटक बुधबार सम्पन्न भएको दानपेटिका गणनाबाट उक्त रकम संकलन भएको लुम्बिनी विकास कोषले जनाएको छ ।

  सोमबार लुम्बिनी विकास कोषका कोषाध्यक्ष ढुण्डिराज भट्टराई (सिद्धिचरण) को नेतृत्वमा स्थानीय तह, सुरक्षाकर्मी, प्रहरी र अन्य सरोकारवालाहरुको उपस्थितिमा दानपेटिका खोलिएको थियो ।  

  सोमबार पहिलो दिन २३ लाख ६६ हजार ४ सय २२, मंगलबार दोस्रो दिन २१ लाख ४९ हजार ५ सय ३८ र तेस्रो बुधबार तेस्रो दिन १९ लाख ६१ हजार रुपैयाँ संकलन भएको कोषका कोषाध्यक्ष ढुण्डिराज भट्टराई (सिद्धिचरण) ले जानकारी दिए ।

  मायादेवी मन्दिरको अवलोकनमा गएका भक्तजनले चढाएको दानको आम्दानीबाट कोषको आन्तरिक खर्च व्यवस्थापन हुँदै आएको उनले बताए । दानपेटिकामा संकलित दान पारदर्शी बनाउने गरी गणनाको व्यवस्था मिलाइएको कोषले जनाएको छ । कोषका अनुसार पछिल्लो समय बुद्ध जन्मस्थल लुम्बिनीमा आन्तरिक तथा बाह्य पर्यटक बढ्न थालेका छन ।

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij