images
images

आइतवार, जेठ ६ गते २०८१

सशस्त्र प्रहरीद्वारा बुटवलबाट बिलबिजक नभएको सामानसहित गाडी बरामद

सशस्त्र प्रहरीद्वारा बुटवलबाट बिलबिजक नभएको सामानसहित गाडी बरामद

images
images
images
शुक्रवार, बैशाख ७ २०८१
शुक्रवार, बैशाख ७ २०८१
 • सशस्त्र प्रहरीद्वारा बुटवलबाट बिलबिजक नभएको सामानसहित गाडी बरामद

  भैरहवा, ७ वैशाख ।
  सशस्त्र प्रहरीले रुपन्देहीको बुटवलबाट बिलबिजक नभएको सामानसहित गाडी बरामद गरेको छ । सशस्त्र प्रहरी बल, नेपाल सुरक्षा बेश बुटवल, रुपन्देहीबाट सशस्त्र प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) शशीराम भारतीको कमाण्डमा खटिएको गाडी मोबाइल टोलीले सामानसहित गाडी बरामद गरेको हो ।

  images
  images
  images

  शुक्रबार (आज) बिहान साढे ९ बजे बुटवल उपमहानगरपालिका–९ स्थित ईट्टाभट्टी क्षेत्रबाट लु २ च ६६६४ नम्बरको गाडी (छोटाहात्ती) लाई शंका लागि चेकजाँच गर्ने क्रममा बिलबिजक नभएको अवस्थामा सामान, सवारीसाधन तथा चालक नियन्त्रणमा लिइएको सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ । 

  बरामद गरिएको सामान, गाडी र चालकलाई आवश्यक कारवाहीका लागि भैरहवा भन्सार कार्यालय बेलहियामा बुझाइएको सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नं. २७ गण हे.क्वा. रुपन्देहीका सूचना अधिकारी तथा सशस्त्र प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) दुर्गा बहादुर थापाले जानकारी दिए ।

  लेडिज सेण्डिल चप्पल ४५० जोर, जेन्स जुत्ता १४४ जोर, गाडीको टायर २ थान र ढुवानीमा प्रयोग भएको सवारीसाधन १ थान गरी अन्दाजी मूल्य रु. १६ लाख ४ हजार ६ सय २० बराबरको सामान बरामद गरिएको डीएसपी थापाले बताए । 

   

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij