बुधवार, आषाढ १५ गते २०७९

पर्ल सेकेण्डरी स्कूलको आयोजनामा एकदिने निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर

पर्ल सेकेण्डरी स्कूलको आयोजनामा एकदिने निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर

images
images

खबर पात्रो

७, जेठ २०७९
 • 801
  SHARES
 • पर्ल सेकेण्डरी स्कूलको आयोजनामा एकदिने निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर

  भैरहवा, ७ जेठ ।
  पर्ल सेकेण्डरी स्कूल कोटिहवा, रुपन्देहीको आयोजनामा शनिबार निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । सिद्धार्थनगर सिटी अस्पताल प्रा.लि. भैरहवाको प्राविधिक सहयोगमा निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको विद्यालयका सहायक प्रिन्सिपल निलकण्ठ पाण्डेयले जानकारी दिए । 

  शिविरमा अस्पतालका जनरल फिजिसियन डाक्टर संजय प्रसाद शाह, पेडियाट्रिक डाक्टर उदय सिंह, र ईएटीका डाक्टर महेश पोख्रेलले बिरामीहरुको चेकजाँच गर्नुभएको अस्पतालका प्रबन्ध निर्देशक अर्जुन पौडेलले जानकारी दिए । 

  images
  bb.jpg

  शिविरमा विद्यालयमा अध्ययनरत विद्यार्थी र अभिभावकहरु गरी १४१ जनाले सेवा लिएका थिए । सिटी अस्पतालले शिविरमा उपचार सेवा लिन आएका बिरामीहरुका लागि १० दिनभित्र पुनः सेवा लिन परेमा निःशुल्क टिकटको व्यवस्था गरेको र ल्याब र औषधीमा १५ प्रतिशत छुट दिने गरेको प्रबन्ध निर्देशक अर्जुन पौडेलले जानकारी दिए ।

   

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :जेठ ७, २०७९ शनिवार - १८:३१:४६ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend