शनिवार, आश्विन १५ गते २०७९
Logo

शनिवार, आश्विन १५ गते २०७९

images

राष्ट्रपतिको कदमविरुद्ध सत्ता गठबन्धनका युवा सडकमा

राष्ट्रपतिको कदमविरुद्ध सत्ता गठबन्धनका युवा सडकमा

आज माइतीघरमा विरोध र्‍याली 

images
images

खबर पात्रो

६, आश्विन २०७९
 • 205
  SHARES
 • राष्ट्रपतिको कदमविरुद्ध सत्ता गठबन्धनका युवा सडकमा

  काठमाडौं, ६ असोज ।

  सत्ता गठबन्धनका युवा संघसंगठन राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीको पछिल्लो कदमविरुद्ध सडकमा उत्रिएका छन्  । राष्ट्रपति भण्डारीले तोकिएको समयसीमा १५ दिनसम्म नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगरेर निस्क्रिय पारिदिएपछि गठबन्धनको बैठकले ‘राष्ट्रपतिले संविधानको उल्लंघन गरेको’ निस्कर्ष निकालेको थियो । लगत्तै गठबन्धनमा आवद्ध दलका युवा संगठनहरू विरोधमा उत्रिएका हुन् ।

  images

  संयुक्त युवा संगठनको बुधबारको बैठकले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगरेर राष्ट्रपतिले गैरसंवैधानिक कदम चालेको ठहर गरेको छ ।  राष्ट्रपतिको कदमविरुद्ध आज दिउँसो २ बजे माइतीघर मण्डलामा विरोध र्‍याली गर्ने भएको छ ।
  न्युज कारखाना
   

  images
  images
  प्रकाशित मिति :आश्विन ६, २०७९ बिहिवार - ०७:४७:३७ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend