images

बिहिवार, फाल्गुण १७ गते २०८०

लुम्बिनी प्रदेशमा कार्यरत कर्मचारीले भूकम्पप्रभावितलाई राहत दिने

लुम्बिनी प्रदेशमा कार्यरत कर्मचारीले भूकम्पप्रभावितलाई राहत दिने

images
images
images
बुधवार, कार्तिक २२ २०८०
बुधवार, कार्तिक २२ २०८०
 • लुम्बिनी प्रदेशमा कार्यरत कर्मचारीले भूकम्पप्रभावितलाई राहत दिने

  दाङ, २२ कार्तिक । 
  लुम्बिनी प्रदेशमा कार्यरत कर्मचारीले भूकम्पपीडितलाई राहत दिने भएका छन् । भूकम्पबाट प्रभावित क्षेत्र जाजरकोट, रुकुम पश्चिमलगायतका प्रभावित क्षेत्रका लागि राहत रकम दिने भएका हुन् ।

  images
  images
  images

  कार्यरत सम्पूर्ण कर्मचारीले एक दिनदेखि तीन दिनसम्मको पारिश्रमिक रकम भूकम्पप्रभावित क्षेत्रका लागि दिने निर्णय गरिएको मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषदको कार्यालय लुम्बिनीका उपसचिव यमकान्त पाण्डेले जानकारी दिए । 

  प्रमुख सचिवको अध्यक्षतामा बसेको सचिवस्तरीय निर्णय अनुसार ११ औं तह वा सो भन्दा माथिका कर्मचारीले तीन दिनको तलब, अधिकृत छैठौंदेखि दशौं तह वा सो सरहसम्मका कर्मचारीले दुई दिनको तलब र सहायकस्तर र तहविहीन कर्मचारीले एक दिनको तलव भूकम्पपीडितका लागि उपलब्ध गराउने भएका हुन् ।

  उक्त रकम कर्णाली प्रदेश सरकारको विपद् व्यवस्थापन कोषमा उपलब्ध गराउने निर्णय गरिएको प्रमुख सचिव राधिका अर्यालले जानकारी दिइन् । गत शुक्रबार गएको भूकम्पले कर्णाली प्रदेशको जाजरकोट, रुकुम पूर्व, सल्यान जिल्लामा माननीय तथा भौतिक क्षति पुर्‍याएको छ ।

  images
  images
  images
  लोकप्रीय
  थप समाचार

  Copyright © All right reserved to khabarpatro Site By: sobij