शनिवार, माघ १५ गते २०७८

राममणि बहुमुखी क्याम्पसमा नेविसंघद्वारा संगठन विस्तार

राममणि बहुमुखी क्याम्पसमा नेविसंघद्वारा संगठन विस्तार

images
images

खबर पात्रो

१६, मंसिर २०७८
 • 773
  SHARES
 • राममणि बहुमुखी क्याम्पसमा नेविसंघद्वारा संगठन विस्तार
  images

  भैरहवा, १६ मंसिर ।
  नेपाल विद्यार्थी संघ (नेविसंघ)ले रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका मणिग्रामस्थित राममणि बहुमुखी क्याम्पसमा संगठन विस्तार गरेको छ । नेविसंघले व्यवस्थापन, शिक्षा र मानविकी संकाय अन्तर्गत प्रथम वर्षमा संगठन विस्तार गरेको हो । 

  नेविसंघ मुल इकाई समिति राममणि बहुमुखी क्याम्पसका सभापति चिरिञ्जीवि बस्याल, उपसभापति कमल पराजुली, विद्यार्थी नेताहरु सागर विश्वकर्मा, किसन डुम्रे, विमल थापा क्षेत्री, विराज मानन्धर लगायतको उपस्थितिमा संगठन विस्तार गरिएको विद्यार्थी नेता अश्विन शर्माले बताए ।

  images

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :मंसिर १६, २०७८ बिहिवार - ११:५१:३६ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro