शनिवार, जेठ ७ गते २०७९

रुपन्देही प्रहरीद्वारा ठूलो मात्रामा अवैध जुत्ता बरामद

रुपन्देही प्रहरीद्वारा ठूलो मात्रामा अवैध जुत्ता बरामद

images
images

खबर पात्रो

२४, पौष २०७८
 • 3.6K
  SHARES
 • रुपन्देही प्रहरीद्वारा ठूलो मात्रामा अवैध जुत्ता बरामद

  भैरहवा, २४ पुस ।
  रुपन्देही प्रहरीले ठूलो मात्रामा जुत्ता (स्पोट सूज) सहित ६ लाख मूल्य बराबरको अवैध सामान बरामद गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय र कार्यालय मातहत प्रहरी ईकाईहरुले आ–आफ्नो वडा एरियाबाट अवैध सामान फेला पारी स्थानीयको रोहबरमा बरामद गरिएको रुपन्देही प्रहरी प्रवक्ता तथा प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) नवरत्न पौडेलले बताए । भन्सार छलेर भारतबाट नेपालतर्फ ल्याउँदै गरिएका सामान बरामद गरी आवश्यक कारवाहीको लागि भैरहवा भन्सार कार्यालय पठाइएको डीएसपी पौडेलले जानकारी दिए ।

  अस्थायी प्रहरी पोष्ट बसपार्क भैरहवाबाट खटिएको टोलीले शुक्रबार सिद्धार्थनगर नगरपालिका–३ स्थित बसपार्कबाट २ लाख ५० हजार बराबरको ११७ जोर जुत्ता फेला पारी बरामद गरेको छ ।

  images

  त्यस्तै जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको टोलीले शुक्रबार मायादेवी गाउँपालिका–७ गरगट्टीबाट बाट लु ३ प ६६५८,लु ३८ प ९१८७ र लु ४ प १७७१ नम्बरको मोटरसाइकलमा ल्याउँदै गरिएको चिनी र तीनवटा मोटरसाइकलसहित २ लाख ४० हजारको सामान बरामद गरेको छ ।

  त्यसै गरी ईलाका प्रहरी कार्यालय धकधई र प्रहरी चौकी मैनिहवाबाट खटिएको टोलीले बुधबार ओमसतिया गाउँपालिका–५ स्थित पट्खौलीबाट चिनी २५० के.जी. र रोहिणी गाउँपालिका–२ स्थित भगवानपुरबाट २८ थान प्लाष्टिकको कुर्ची गरी. ६० हजार बराबरको सामान बरामद गरेको छ ।

  त्यस्तै प्रहरी चौकी दुवेथुमुवाबाट खटिएको टोलीले शुक्रबार सम्मरीमाई गाउँपालिका–३ स्थित वनगावाबाट स्वीटर ९ पिस, ज्याकेट १ पिस, तन्ना ३ पिस, सिरानी खोल १२ पिस, कोरा सिरक खोल ४ पिस, फाईवर सिरक खोल ५ पिस, पर्दा ७ पिस गरी ५० हजार रुपैयाँ बराबरको सामान बरामद गरेको छ ।

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :पौष २४, २०७८ शनिवार - ०५:२५:२२ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend