शनिवार, जेठ ७ गते २०७९

श्रीमान गुमाएकी राधालाई एनआइसी एशियाले दियो १० लाख बिमा रकम

श्रीमान गुमाएकी राधालाई एनआइसी एशियाले दियो १० लाख बिमा रकम

images
images

खबर पात्रो

८, माघ २०७८
 • 3.1K
  SHARES
 • श्रीमान गुमाएकी राधालाई एनआइसी एशियाले दियो १० लाख बिमा रकम

  भैरहवा, ८ माघ । हृदयघातबाट श्रीमान गुमाएकी कपिलवस्तुकी राधा थापालाई एनआईसी एशिया बैंकले ल्याएको न्यू सुपर चामत्कारिक बचत खाता योजनाअन्तर्गत घातक रोगको उपचारवापत १० लाख रुपैयाँ बीमा रकम भुक्तानी गरेको छ ।  

  बैंकले कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नम्बर १ की राधा थापालाई एक कार्यक्रमकाबीच बीमा दावी रकम हस्तान्तरण गरेको हो । सर्वश्रेष्ठ बचत खाता अन्तर्गत एक लाख मौज्दातमा गुडबिल एम्बेसडर बचत खाता खोलेका मोहन बहादुर पौडेलको हदयघातबाट निधन भएपछि बीमावापतको रकम उनकी श्रीमती राधालाई प्रदान गरिएको हो ।

  images

  राधालाई बैंकका लुम्बिनी प्रदेश कार्यालय प्रमुख तिलकसुन्दर कार्कीले उक्त रकम बराबरको चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् । चेक हस्तान्तरण गर्दै कार्कीेले एनआईसी एसिया बैक लिमिटेडले प्रदान गरेको रकमले कही हदसम्म आर्थिक भर कम हुने र यो पैसाले आफ्नो छोरीको भविष्य राम्रो बनाउन सहयोग पुग्ने बताए ।

  चेक हस्तान्तरण कार्यक्रममा कपिलवस्तु नगरपालिकाका पूर्व उपप्रमुख वासुदेव प्रसाद कसौधन, एनआइसी एशिया बैक तौलिहवा शाखाका कर्मचारी लगायतले सहभागिता जनाएका थिए । 

  चेक प्राप्त गरेपछि राधा थापाले ‘बैंक पनि साथी पनि, राम्रो पनि हाम्रो पनि’ भन्ने नारा लिएको बैंकको भनाई निकै नै सार्थक लागेको बताइन् । यस सुविधाले बैंकप्रतिको आफ्नो विश्वास र भरोसा अझ बढी भएको उनले बताइन् । 

  बैंक मुलुकभर रहेका ३५८ शाखा कार्यालयहरू, ४७३ एटिएम, ७० वटा विस्तारित काउन्टर एवं ८१ वटा शाखा रहित बैंकिङ्गमार्फत् बैंकिङ्ग सेवा प्रदान गर्दै आइरहेको छ ।

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :माघ ८, २०७८ शनिवार - १८:१३:३५ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro

  Site By: SobizTrend