शनिवार, माघ १५ गते २०७८

कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश अधिवेशन भैरहवामा हुने

कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश अधिवेशन भैरहवामा हुने

images
images

खबर पात्रो

१६, मंसिर २०७८
 • 453
  SHARES
 • कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश अधिवेशन भैरहवामा हुने
  images

  काठमाडौं, १६ मंसिर ।

  नेपाली कांग्रेसको लुम्बिनी प्रदेशको उद्घाटन रुपन्देहीको भैरहवामा हुने भएको छ। कांग्रेस केन्द्रीय निर्वाचनको तालिकाअनुसार भैरहवाको महेन्द्र सभागृहमा मंसिर १६ गते दिउँसो १२:३० बजे उद्घाटन हुने पार्टीको लुम्बिनी प्रदेश सचिवालयका सदस्य चिरञ्जीवी जोशीले जानकारी दिए ।

  उनका अनुसार मंसिर १६, १७ र १८ गते हुने लुम्बिनी प्रदेश अधिवेशनको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको छ। प्रदेशको संरचनाअनुसार कांग्रेस प्रदेशको निर्वाचन यो पहिलोपटक हुँदैछ। अधिवेशनको उद्घाटन गृहमन्त्री एवं कांग्रेस नेता बालकृष्ण खाँणले गर्ने कार्यक्रम तय भएको छ।

  मङ्सिर १७ गते उम्मेदवारी दर्ता गरी १८ र १९ गते प्रदेशमा कार्यसमिति चयन गर्ने कार्यतालिका तय गरिएको छ। उक्त प्रदेशभरिका महाधिवेशन प्रतिनिधि र प्रदेश प्रतिनिधि गरी एक हजार ५८५ ले मतदान गर्नेछन्। अधिवेशनमा तीन हजारभन्दा बढीको सहभागिता रहने सचिवालय सदस्य शिवप्रसाद गैरेले जानकारी दिए । रासस
   

  images

  images
  images
  images
  प्रकाशित मिति :मंसिर १६, २०७८ बिहिवार - ०७:०७:१२ बजे

  खबर पात्रो


  Copyright © All right reserved to khabarpatro